“Odak Noktamız Futbol” Kitabı Prof. Dr. Acar Baltaş ve Prof. Dr. Bülent Bayraktar Sunuşuyla Yayınlandı

29odak-noktamiz-futbol-acar-baltas

Spor psikolojisi alanında üne sahip antrenör ve spor psikoloğu Bill Beswick’in “Odak Noktamız Futbol” kitabı, Remzi Kitabevi tarafından okuyucularla buluştu.

Prof. Dr. Acar Baltaş, kitabın sunuşunda, psikoloji disiplininin bir takımın başarısında ne denli önemli olduğunu vurgu yapıyor.  Prof. Dr. Acar Baltaş ayrıca Beswick’in kitabının sadece sporcular için değil, ekiplerini ve genç oyuncularını geliştirmek isteyen çağdaş ve aydınlık spor psikologları, spor doktorları, beden eğitimi hocaları ile genç sporcuların anne ve babaları için de bir rehber işlevi gördüğünü ekliyor. “Odak Noktamız Futbol” kitabının okuyucularını bir yolculuğa çıkardığını ve bu yolculuğun ülkemizin aydınlık spor geleceğini oluşturacak herkes için önemli bir yolculuk olduğunu vurguluyor.

Kitap ile ilgili ayrıntılı bilgi için https://www.remzi.com.tr/kitap/odak-noktamiz-futbol adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.