Baltaş Grubu Alcatel-Lucent Üniversitesinin 1. Yaşını Kutladı

alcatel-acar-baltas-2010

İlk sekiz ayda 1000’i aşkın katılımcıya 30 bin saatin üzerinde ders veren Alcatel-Lucent Üniversitesi’nin 1. Yaş kutlamalarında, Prof. Dr. Acar Baltaş, konuşma yaparken, Baltaş Grubu kurduğu stantta, eğitim programları ile ilgili bilgi verdi.

Gelecek Gelişimde 2010 başlığı altında gerçekleştirilen 1. yıl kutlamalarında ayrıca Prof. Dr. Acar Baltaş, Üniversite katılımcılarına “Potansiyeli Performansa Çevirmek” başlığı altında, yetişkin öğrenmesinde kişilik ve değerlerin yeri, konulu bir konuşma yaptı. Büyük ilgi gören konuşma, katılımcılara yetişkin öğrenmesi ile ilgili farklı bir çerçeve sundu.

Alcatel-Lucent Üniversitesi’nin ” yenilikçi eğitim içerikleri” sloganından yola çıkarak Baltaş Grubu, üniversitede kurduğu standında katılımcılara, tüm eğitim programlarının yanında iş simülasyonunda dünya devi Celemi’nin geliştirdiği Apples and Oranges, Decision Base, Livon ve Cayenne iş simülasyonlarını tanıttı.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.