Peryon Kongresinde “Eğitimciler için Eğitim Oyunları”

acar-baltas-konusma

Ana teması “Mozaik; İnsan Yönetmek Sanattır” olan 14. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi 4-6 Ekim 2006 tarihinde, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi.

PERYON tarafından gerçekleştirilecek Kongre programı dahilinde 4 Ekim 2006 tarihinde saat 16:00 – 18:30 saatleri arasında Prof. Dr. Acar Baltaş yönetiminde “Eğitimciler İçin Eğitim Oyunları” konusundaki çalışma katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Baltaş Yönetim Eğitim Danışmanlık tarafından hazırlanan ve kurum içi eğitimcilerin eğitimlerde kullanabilecekleri açılış, kapanış, tekrarlama oyunları, renklendirici aktivitelerin katılımcılarla uygulamalı olarak sunulduğu çalıştay, Baltaş Eğitim Program Yöneticilerinin katılımıyla yürütüldü. Çalışma sonunda katılımcılar, bu oyunların eğitim becerilerini geliştirebileceğini, yetişkin öğrenme ilkeleri uyarınca bu oyunlarla verdikleri bilginin kalıcılığını artıracağını ifade ettiler.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Personova Kişilik Envanteri Testi