Satış Zirvesi’nin sahnesinde “Kişilik” vardı.

7-satis-zirvesi-baltas-grubu.

Dinamik bir ortamda satışla ilgili bir çok bilgi ve deneyimin paylaşıldığı, yeni vizyonlar ve farklı bakış açılarının kazanıldığı bir platform oluşturmayı hedefleyen Satış Zirvesi’nin 7.si 12-13 Mayıs 2010 tarihlerinde Eduplus’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Etkinlikte Baltaş Grubu fuaye alanında sergilediği yayın ve hizmetleriyle, Prof. Dr. Acar Baltaş’ta gerçekleştidiği konuşmasıyla“Kişilik” konusunu zirveye taşıdı.

Prof. Dr. Acar Baltaş, “Satışta Başarının Kimyası” başlıklı konuşmasında, hangi kişilik özelliklerinin satış yöneticilerini başarıya taşıdığını katılımcılarla paylaştı. Katılımcılar konuşma ile ilgili görüşlerini, “satış temsilcilerimize hiç kişilikleri açısından bakmamıştık”, “bize farklı bir bakış açısı kazandırdı”, “şimdi nasıl başaracağımı daha iyi biliyorum” ifadelerle dile getirdiler.

Ayrıca Acar Baltaş’ın konuşma sırasında “Satış Yöneticiniz Nasıl Olmalı?” sorusunu sorarak, katılımcıların kendi satış yöneticilerinin kişilik özelliklerini belirleyebilecekleri bir uygulama gerçekleştirdi. Uygulamadan sonra Prof. Dr. Acar Baltaş başarılı satış yöneticisinin özelliklerini paylaştığında, katılımcılar kendi zihinlerindeki başarılı satış yöneticilerini karşılaştırma fırsatı buldu.

Konuşma sonrasında Prof. Dr. Acar Baltaş, yayınlarının bulunduğu standa kitaplarını imzalarken Baltaş Grubu Satış ve Pazarlama Sorumlusu, Baltaş Grubu’nun bu konudaki hizmetlerini katılımcılar ile paylaştı.

Prof. Dr. Acar Baltaş’ın sunumunu aşağıdaki linki tıklayarak ve “ satiszirvesi “ şifresini kullanarak indirebilirsiniz.

https://www.baltasgrubu.com/IndirilebilirDosyalar.html

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.