17. Kalite Kongresi’nde Yenilikçik ve Kurum Kültürü Üzerine Her şey

acar-baltas-kalder_2008

17 Kalite Kongresi 24-26 Kasım 2008 tarihinde Lütfi Kırdar Sergi ve Kongre Sarayı’nda gerçekleştirildi. “Paradigma değişmeden dünya değişmez” sloganıyla Kalite Kongresindeki tüm konuşmalarda, iş hayatının kurallarının her gün yeniden tanımlandığını ve bu yeni iş hayatına ancak paradigmaları değiştirerek uyum sağlanacağını mesajı verildi.

Bu slogan altında birçok panelin hazırlandığı Kongre’de 25 Kasım 2008 tarihinde saat 16:30-18:00 saatlerinde KalDer’in Danışmanı İrfan Onay’ın oturumu yönettiği Yenilikçilik ve Kurum Kültürü konulu panel gerçekleştirilecek. TEB İK’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nilsen Altınbaş ve Kordsa’dan Aykut Alp Yılmaz’ın da katıldığı panelin bir diğer panelisti Prof. Dr. Acar Baltaş oldu.

Kurum kültürü konusunda “Kurum kültürü gibi soyut bir kavramı somutlaştırabilir ve haritası çıkartılabilirse kurumu istenen yönde geliştirmek mümkün olur” yorumunu getiren Acar Baltaş kendisine ayrılan bölümde, iş hayatında doğru işleri doğru yöntemle devamlı yapabilmek için en büyük araç olan Kurum Kültürü’ne değindi. Katılımcıların yoğun ilgisini gören panel, dinleyicilerden gelen sorulara verilen cevaplarla sona erdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Personova Kişilik Envanteri Testi