Baltaş Grubu BUSİAD işbirliği ile BURSA iş dünyasıyla buluştu.

busiad-acar-baltas-grubu

2001 Yılından beri Türkiye’nin önde gelen kurumlarının yöneticilerinin katılımıyla, iş dünyasının yakından ilgilendiği konu başlıklarından oluşan Baltaş Grubu’nun Salı Toplantısı, BUSİAD desteğiyle ilk kez Bursa’da gerçekleşti.

İş Dünyasında Yeni Eğilimler ve Liderin Rolü” başlığı altında, 27 Nisan 2010 tarihinde BUSİAD Evi’nde gerçekleşen ve Bursa İş Profesyonelleri tarafından büyük ilgi gören toplantı BUSİAD Başkanı Mehmet Arif Özer’in açılış konuşmasıyla başladı ve Prof. Dr. Acar Baltaş’ın “Potansiyeli Performansa Çevirmek” başlığı altında yaptığı sunuşla devam etti.

Toplantının ikinci bölümünde Prof. Dr. Zuhal Baltaş başkanlığında gerçekleştirilen panelde, Yasemin Başar Yeşim Tekstil İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler Direktörü, Lami Yağcılarlıoğlu Bosch İnsan Kaynakları Direktörü, Erdoğan Güneş Oyak Renault Eğitim Enstitüsü Müdürü ve Neşet Topaloğlu Şişecam Cam Ambalaj Grubu İnsan Kaynakları Müdürü, kurumlarında rekabette öne geçmek için gerçekleştirdikleri insan kaynakları stratejilerinden bahsettiler.

Toplantının Prof. Dr. Acar Baltaş’ın “Değerlerle Yönetmek” başlıklı sunuşuyla sona erdi.

www.busiad.org.tr
www.baltasgrubu.com

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.