Kalbimiz New York’ta Atıyor; World Business Forum 2008

wbf2008-wbftr-haber

Dünyanın pek çok yerinden işadamlarının ve liderlerin dikkatle izlediği World Business Forum geri sayım başladı. 23-24 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan forumun bu yılki farklılığı, Baltaş Grubu’nun koordinasyonu ile 29 Türk İş Lideri’nin de katılımı olacak.

Normal şartlar altında görebilmenin neredeyse imkansız olduğu önemli isimlerin bir araya geldiği forumda dinleyiciler, hem bu kişilerle tanışma fırsatı yakalayacak hem de dünyadaki gelişmeler hakkında farklı bakış açıları kazanacak.

Marcus Buckingham’ın en beğenilen konuşmacılar arasında yer alacağı tahmin edilen 2008 forumunda konuşma yapacak diğer isimler ise şöyle: Jim Collins, Tony Blair, Colin Powell, Madeleine Albright, Jack Welch, Michael Porter, Muhammad Yunus, John Chambers, David Rubenstein, Bill George, Terry Leahy, Roger Agnelli, Gulzhan Moldazhanova ve Narayana Murthy.

Baltaş Grubu, Türk liderlerine sağladığı bu katma değerin yanında, bu fırsatı yakalayamayan iş profesyonelleri için New York City Music Hall’da gerçekleştirilecek bu forumun notlarını, konuşmaların gerçekleşmesinden çok kısa süre sonra www.baltasgrubu.com adresinden paylaşacak.

Gerçekleştirdiği bu çalışmayla Baltaş Grubu, Türk Liderlerini Dünya Liderleri ile Buluşturma misyonunda büyük bir adım atmış olacak.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Personova Kişilik Envanteri Testi