TV’de Şiddet Tartışıldı…

acarbaltas_konusma-tv-siddet

“TV’de Şiddet ve Sorumluluğumuz” başlıklı panel Türkiye Reklam Verenler Derneği’nin ev sahipliğinde 8 Eylül 2006 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Televizyondaki şiddetin veriler ve bilimsel görüşler çerçevesinde değerlendirildiği etkinliğin kapsamında 11:55 – 13:45 saatleri arasında Prof. Dr. Acar Baltaş’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen panel, Doç Dr. Ayşen Gürcan, Yrd. Doç. Dr. Berrin Yanıkkaya, Fatih Ediboğlu, Doç. Dr. Ozana Ural, Sonay Ayar, Tomris Giritlioğlu katılımıyla yürütüldü.

Şiddetin ne olduğu, toplumu nasıl etkilediği ve sorumlulukların neler olduğunun tartışıldığı panel programı içerisinde, Prof. Dr. Zuhal Baltaş, “Şiddet ve Sağlık”, Doç. Dr. Uğur Çağlı “TV Ölçümleme Araştırması”, Nuri Çolakoğlu “Uluslararsı Yayıncılık İlkeleri”, Dr. A. Zahid Akman adına Prof. Dr. Davut Dursun “RTÜK Uygulamaları”, başlıklı sunumlarını gerçekleştirdi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Personova Kişilik Envanteri Testi