Baltaş Grubu Salı Toplantıları’ndan Krizi Yönetiminde Farklı Bir Bakış Açısı “Krizi Değerlerle Yönetmek”

sali-toplantisi-acar-baltas

İK alanında çalışanları, çağdaş gelişmelerden haberdar etmeyi ve katılımcılar arasında bilgi paylaşımını amaçlayan Baltaş Grubu Salı Toplantılarının 2009 yılındaki ikinci toplantısı “Krizi Değerlerle Yönetmek” başlığıyla gerçekleşti.

20 Ocak 2009 tarihinde düzenlenen Baltaş Grubu Salı Toplantısı, bir önceki toplantıya katılamayanların yoğun isteğiyle aynı başlık altında Baltaş Bilgievi’nde gerçekleştirildi.

Bir ürün veya hizmetin pazarlanması amacını taşımayan bu toplantıda, Türkiye’nin dış dünyadaki zorluklarla mücadele etmek zorunda kaldığı bu dönemde, insan kaynaklarının yönetiminde değerlerden nasıl yararlanabileceği konusunda katılımcılara farklı bir bakış açısı sunuldu.

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının özellikle İK bölümü yöneticilerinin katıldığı toplantıda katılımcılar, alışılagelmiş çözüm önerileri arasında değerler yaklaşımının öneminin anlaşıldığını ve bundan sonraki stratejilerinde bu yaklaşımı değerlendireceklerini belirttiler.

Toplantıda gerçekleştirilen Prof. Dr. Acar Baltaş’ın sunumu için lütfen tıklayınız.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.